Výhody

Solidea Net Partner Logo

Výhody

Služba Windows Intune může ve vaší firmě pomoci v mnoha oblastech. Nabízí tři hlavní výhody, které optimalizují výkon a správu infrastruktury vašich počítačů a dalších koncových zařízení:

 

1.Umožňuje správu a zabezpečení osobních počítačů a dalších zařízení kdekoliv

Služba cloudu Windows Intune umožňuje centrální správu a zabezpečení osobních počítačů pomocí webové konzole, ať už jsou vaši zaměstnanci oddělení IT nebo uživatelé v centrále, na pobočce, či na cestách.

 

2. Nejlepší možnost práce se systémem Windows

Standardizace prostředí osobních počítačů přináší vyšší komfort zaměstnancům a zjednodušuje správu prostředí pro vaše IT. Můžete provést upgrade na systém Windows 8 Enterprise, případně můžete používat předchozí verzi – volba je jen na vás. Zapnutím šifrování disku Windows aplikací BitLocker zajistíte lepší ochranu citlivých dat. Správce dokáže i převzít obrazovku uživatele a pomoci mu s jeho problémem. Nemusíte si také dělat starosti zda koupit nový nebo upgradovat starší systém Windows - teď můžete používat stále poslední verzi.

 

3. Ideální pro vaši firmu

Služba Windows Intune vám může pomoci dosáhnout velkých výsledků s malou investicí do technologií, minimálními provozními náklady a jednoduchou fakturací. Ucelené řešení Služba Windows Intune je kompletní řešení od společnosti Microsoft, které zahrnuje správu osobních počítačů, ochranu před malwarem, upgrady Windows a další – to vše v rámci jediného snadného nákupu. Nízké provozní náklady a snadná údržba Windows Intune je cloudová služba zajišťovaná společností Microsoft, proto si nemusíte dělat starosti s provozními náklady na servery a software pro správu osobních počítačů. Vždy v aktuálním stavu S aktivním předplatným budete automaticky získávat všechny nové funkce či aktualizace služby Windows Intune či operačního systému Windows. Jednoduchá fakturace Řešení Windows Intune nabízí předvídatelný měsíční platební cyklus, který umožňuje firmám flexibilně a přesněji plánovat výdaje na provoz klientské infrastruktury.

Vlastnosti

Kontakty

Solidea
Tomáš Štěpánek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

Aplikace365
David Aschermann
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.