Veeam

Solidea Net Partner Logo

Veeam Backup & Replication nabízí nejlepší možnost jak zálohovat a chránit Vaše virtuální stroje. Nejedná se pouze o podporu virtuálního prostředí ale spíše o využití prostředí k poskytnutí zcela nové úrovně ochrany pro všechny virtuální aplikace, služby a data. Tuto vlastnost nazýváme Virtualization-Powered Data Protection (virtualizací umocněná ochrana dat) neboli vPower. Název vyzdvihuje fakt, že pomocí technologie vPower můžete dosáhnout rychleji a levněji svých cílů při zkracování času nutného pro obnovení (RTO) a při výběru bodu, ke kterému má obnova proběhnout (RPO).

Veeam Vám v produktu 2-v-1 zálohování a replikace nabízí komplexní ochranu virtuální infrastruktury. Veeam Backup & Replication představuje nejlepší produkt na trhu pro zálohování VMware vSphere, což potvrzuje více než 25 000 spokojených zákazníků, jejichž počet každým dnem roste.

Nová verze Veeam Backup & Replication 6.0 představuje nejlepší řešení pro zálohování a replikaci dat na trhu. Na konferenci VMwaru VMworld 2011 získal produkt zlato v kategorii New Technology (Nová technologie).

Informace o společnosti Veeam Software

Společnost Veeam® Software vyvíjí inovativní řešení v oblasti zálohování platformy VMware, zálohování platformy Hyper-V a správy virtualizace. Řešení Veeam Backup & Replication™ poskytuje technologii Modern Data Protection™ navrženou pro virtualizaci (Built for Virtualization™). Veeam ONE™ je ucelené řešení určené k monitorování v reálném čase, optimalizaci zdrojů a reportování pro správu platformy VMware a Hyper-V. Produkty Veeam Management Pack™ (MP) a Smart Plug-in™ (SPI) umožňují podnikové monitorování prostředí VMware s využitím aplikací Microsoft System Center a HP Operations Manager. Společnost Veeam také poskytuje bezplatné virtualizační nástroje.

Další informace o společnosti Veeam Software získáte na stránkách www.veeam.com/cz/

Veeam Backup & Replication

Moderní ochrana dat – určeno pro virtualizaci a cloud

Veeam® Backup & Replication™ využívá technologii moderní ochrany dat navrženou pro virtualizaci (Built for Virtualization™) a prostředí cloudu. Nabízí výkonnou, snadnou a cenově dostupnou ochranu dat pro prostředí VMware a Hyper-V. Inovativní funkce umožňují organizacím jakékoli velikosti splňovat cíle doby zotavení a bodů zotavení, šetřit čas a eliminovat rizika. Veeam Backup & Replication poskytuje nejkomplexnější ochranu virtuálních infrastruktur a jako ucelené řešení nabízí nejvyšší návratnost (ROI) a výrazné snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Další informace o produktu Veeam Backup & Replication.


Veeam Backup & Replication Cloud Edition

Jednička v zálohování virtuálních počítačů VM Backup™ je nyní připravena na cloud

Veeam® Backup & Replication™ Cloud Edition pomáhá chránit před katastrofickou ztrátou dat usnadněním kopírování záloh prostředí VMware a Hyper-V do jednoho z více než 15 předních, veřejných cloudových úložišť. Díky modelu ročního předplatného se navíc vyhnete vysokým počátečním nákladům.

Další informace o produktu Veeam Backup & Replication Cloud Edition.

Veeam Backup Essentials

Cenově dostupné zálohování pro malé podniky

I organizace s několik málo hostitelskými počítači potřebují spolehlivou ochranu dat. Veeam Backup Essentials™ nabízí všechny výkonné a snadno použitelné funkce a výhody produktu Veeam Backup & Replication™ v podobě cenově dostupného řešení pro malé podniky. Ve formě speciálního balíčku s cenou nabízející výrazné úspory, určeného pro firmy s méně než 200 zaměstnanci a virtuální prostředí se 2, 4 nebo 6 procesorovými paticemi, splňuje produkt Veeam Backup Essentials požadavky každého správce IT.

Další informace o produktu Veeam Backup Essentials.

Veeam ONE
Výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné monitorování a reportování

Veeam ® ONE™ slouží k výkonnému, snadno použitelnému a cenově dostupnému monitorování, reportování a plánování kapacity pro VMware, Hyper-V a Veeam Backup & Replication™. Nabízí naprostý přehled o záložních a virtuálních infrastrukturách bez omezení počtu samostatných hostitelů, serverů pro správu a failover clusterů. Díky rozšířenému monitorování, reportování a plánování kapacity pro Veeam Backup & amp;Replication nabízí Veeam ONE správcům virtualizace úplné, integrované řešení pro optimalizaci ochrany, výkonu a dostupnosti celého virtuálního prostředí.

Další informace o produktu Veeam ONE.

Kontakty

Solidea
Tomáš Štěpánek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

Aplikace365
David Aschermann
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.