Proč používat cloud

Vysoká dostupnost

Garantovaná dostupnost 99,9% každý měsíc. Samozřejmostí je evidence výpadků a odstávek na zákaznickém portálu.

Předvídatelné náklady

Efektivní využití poskytovaných zařízení a optimalizované licencování přináší snížení nákladů na vlastnictví.

Profesionální podpora

Podporu poskytuje tým zkušených profesionálů. Pro programy podpory je poskytována telefonická podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Důraz na přínos uživatelům

Naši zákazníci nás naučili, že důležitý je funkcionalita aplikací pro uživatele, nikoli funkční systémy. Proto se soustředíme na zvýšení přínosu uživatelům.

Server Hosting

Nabízíme Vám pronájem vysoce dostupných virtuálních serverů provozovaných na našich hardwarových prostředcích. Naše řešení je založeno na technologii virtuálních serverů společnosti VMware. Fyzické servery HP jsou připojené na HP disková pole. Ochrana zákaznických systémů na úrovni sítí je realizováno pomocí firewallu.

Zabezpečení server hostingu


Každý virtuální server je oddělen od ostatních virtuálních serverů na úrovni virtualizace. Není tedy možno přistupovat na data jiných virtuálních serverů a ani tato data zneužít. VMware vSphere server využívá pokročilé plánování výpočetních procesů tak, aby daný virtuální server měl vždy k dispozici dostatečný výkon hardwaru.

Samotné zákaznické servery jsou rozděleny do jednotlivých VLAN, díky čemuž má každý zákazník oddělenou síťovou infrastrukturu. Díky vzdálenému přístupu může zákazník řídit své servery a přidělovat jim prostředky.

Výhody server hostingu


Řešení formou pronájmu kapacit v datovém centru je výhodné zejména v případě, pokud nechcete vložit velkou investici do hardwaru a jeho rozběhnutí nebo nevíte, jakou výpočetní kapacitu budete skutečně potřebovat. Jsme totiž schopni velmi rychle a skokově navýšit výkon virtuálních serverů i kapacitu úložiště podle vašich potřeb. A v momentě, kdy nebudete potřebovat navýšené kapacity, vrátíte se k původním nastavením a zaplatíte jen využité prostředky. Ani my nevnímáme server hosting jako jedinou možnou cestu, kterou se IT bude ubírat, jsme ale rádi, že se nám tuto službu podařilo zařadit do našeho portfolia.

Modernizujte správu Windows 10 bez kompromisů v oblasti řízení a kontroly

Budete mít k dispozici nejintegrovanější a nejkomplexnější správu zařízení, správu životního cyklu aplikací a funkce pro zřizování uživatelů pro Windows 10. Snížíte celkové náklady na vlastnictví a získáte inteligentní cloudové řešení správy, které využívá integraci spolusprávy mezi Microsoft Endpoint Configuration Manager a Intune. Na moderní desktopové prostředí můžete přejít vlastním tempem, přičemž si zajistíte potřebnou kontrolu.

Spravujte svůj různorodý mobilní ekosystém z cloudu

Můžete chránit svoje data a současně zajistit produktivitu zaměstnanců využívajících mobilní zařízení a aplikace, které si sami zvolili. Správa mobilních zařízení a správa mobilních aplikací přinášejí integrovanou ochranu dat a funkce pro dodržování předpisů, které vám umožní přesně specifikovat, k jakým datům budou mít různí uživatelé přístup i jaké operace budou moct s daty v rámci Office a dalších mobilních aplikací provádět.

Chraňte data společnosti na základě podmíněného přístupu

Můžete definovat detailní zásady, které umožní přístup k datům společnosti jen oprávněným uživatelům za konkrétních podmínek, a zároveň můžete chránit data tím, že budete řídit způsob, jakým uvedení uživatelé data používají v Office i dalších mobilních aplikacích. Vytvořené zásady můžete vynutit na základě zadaných podmínek, jako je uživatel, lokalita, stav zařízení, citlivost aplikace nebo riziko v reálném čase. Riziko ve svém prostředí můžete proaktivně minimalizovat díky umělé inteligenci a strojového učení zpracováním miliard signálů z cloudu.

Využijte špičkovou ochranu informací z Office 365

Svým pracovníkům můžete poskytnout možnosti a funkce Office, které chtějí používat, aniž by to mělo negativní vliv na jejich produktivitu. Můžete vytvořit prostředí pro spolupráci s maximální kontrolou nad daty v rámci mobilních aplikací Office a vynutit zásady podmíněného přístupu pro Exchange, SharePoint a Teams. Pracovní a osobní data můžete v aplikacích s více identitami navzájem izolovat nastavením zásad zabezpečení dat založených na identitách uživatelů organizace. Můžete zjednodušit nasazení Office 365 ProPlus a instalaci aktualizací Windows 10 a zajistit, aby vaše prostředí bylo stále aktuální.

Napište nám


100

Klientů

30

Služeb

269

Projektů

16

Certifikátů

Naši klienti