Proč používat cloud

Vysoká dostupnost

Garantovaná dostupnost 99,9% každý měsíc. Samozřejmostí je evidence výpadků a odstávek na zákaznickém portálu.

Předvídatelné náklady

Efektivní využití poskytovaných zařízení a optimalizované licencování přináší snížení nákladů na vlastnictví.

Profesionální podpora

Podporu poskytuje tým zkušených profesionálů. Pro programy podpory je poskytována telefonická podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Důraz na přínos uživatelům

Naši zákazníci nás naučili, že důležitý je funkcionalita aplikací pro uživatele, nikoli funkční systémy. Proto se soustředíme na zvýšení přínosu uživatelům.

Microsoft Intune

Windows Intune představuje systém pro centrální správu firemních počítačů. Funguje přes Internet a můžete tedy počítače zaměstnanců na pobočkách spravovat z domu nebo na cestách. Mezi velkou výhodu patří to, že dokážou spravovat nejen počítače, ale také mobilní zařízení. Navíc neklade žádné další nároky na vaši stávající infrastrukturu.

Platí se měsíčně za uživatele, takže nevyžaduje žádné počáteční výdaje.

Díky Microsoft Intune si můžete významně zjednodušit správu moderního pracoviště a realizovat digitální transformaci. Můžete uživatelům poskytnout maximálně produktivní prostředí Microsoftu 365, aby mohli pracovat přes zařízení a aplikace, které si sami zvolí, a zároveň zajistíte ochranu dat.
Podporujte různorodý mobilní ekosystém

Zařízení s iOSem, Androidem, Windows a macOS můžete bezpečně spravovat prostřednictvím jediného řešení správy koncových bodů. Zjednodušíte a zautomatizujete nasazení, zřízení, správu zásad, dodání aplikací i aktualizace.

Zajistěte si efektivitu IT v cloudu

Díky vysoce škálovatelné a globálně distribuované architektuře cloudových služeb budete mít vždy všechno aktuální. Inteligentní cloud vám nabízí přehledy a základní údaje pro zásady zabezpečení a nastavení konfigurace.

Chraňte data v zařízeních s registrací i bez ní

Zvyšte si zabezpečení dat, pokud nebudete spravovat zařízení používaná zaměstnanci nebo partnery pro přístup k pracovním souborům. Zásady ochrany aplikací v Intune poskytují přesnější kontrolu nad daty Office 365 na mobilních zařízeních.

Spojte se kdykoliv s naším týmem odborníků na nasazení a získejte podporu

Svoje řešení můžete zprovoznit za asistence odborníků z programu FastTrack. Navíc máte kdykoliv k dispozici nepřetržitou globální podporu nasazení. Oba typy podpory jsou součástí vašeho předplatného.

Integrovaná platforma správy koncových bodů

Veškerá zařízení vlastněná společností i vlastní zařízení zaměstnanců (BYO) se budou spravovat a nepřetržitě aktualizovat v rámci nejflexibilnější kontroly pro jakékoli zařízení s Windows, se systémy Applu nebo s Androidem

Maximálně zabezpečené desktopové i mobilní prostředí

Pomocí integrované ochrany dat a funkcí pro dodržování předpisů si zajistíte přesnou kontrolu nad způsoby, jakými uživatelé získávají přístup k datům v Office 365 a dalších mobilních aplikacích a jakými tato data využívají.

Nejlepší a nejefektivnější uživatelské prostředí

Díky intuitivní a samoobslužné podpoře a nasazení můžete svým zaměstnancům nabídnout možnost volby zařízení a aplikací. Na základě předplatného máte možnost kontaktovat odborníky pro nasazení v rámci programu FastTrack a globální nepřetržitou podporu.

Modernizujte správu Windows 10 bez kompromisů v oblasti řízení a kontroly

Budete mít k dispozici nejintegrovanější a nejkomplexnější správu zařízení, správu životního cyklu aplikací a funkce pro zřizování uživatelů pro Windows 10. Snížíte celkové náklady na vlastnictví a získáte inteligentní cloudové řešení správy, které využívá integraci spolusprávy mezi Microsoft Endpoint Configuration Manager a Intune. Na moderní desktopové prostředí můžete přejít vlastním tempem, přičemž si zajistíte potřebnou kontrolu.

Spravujte svůj různorodý mobilní ekosystém z cloudu

Můžete chránit svoje data a současně zajistit produktivitu zaměstnanců využívajících mobilní zařízení a aplikace, které si sami zvolili. Správa mobilních zařízení a správa mobilních aplikací přinášejí integrovanou ochranu dat a funkce pro dodržování předpisů, které vám umožní přesně specifikovat, k jakým datům budou mít různí uživatelé přístup i jaké operace budou moct s daty v rámci Office a dalších mobilních aplikací provádět.

Chraňte data společnosti na základě podmíněného přístupu

Můžete definovat detailní zásady, které umožní přístup k datům společnosti jen oprávněným uživatelům za konkrétních podmínek, a zároveň můžete chránit data tím, že budete řídit způsob, jakým uvedení uživatelé data používají v Office i dalších mobilních aplikacích. Vytvořené zásady můžete vynutit na základě zadaných podmínek, jako je uživatel, lokalita, stav zařízení, citlivost aplikace nebo riziko v reálném čase. Riziko ve svém prostředí můžete proaktivně minimalizovat díky umělé inteligenci a strojového učení zpracováním miliard signálů z cloudu.

Využijte špičkovou ochranu informací z Office 365

Svým pracovníkům můžete poskytnout možnosti a funkce Office, které chtějí používat, aniž by to mělo negativní vliv na jejich produktivitu. Můžete vytvořit prostředí pro spolupráci s maximální kontrolou nad daty v rámci mobilních aplikací Office a vynutit zásady podmíněného přístupu pro Exchange, SharePoint a Teams. Pracovní a osobní data můžete v aplikacích s více identitami navzájem izolovat nastavením zásad zabezpečení dat založených na identitách uživatelů organizace. Můžete zjednodušit nasazení Office 365 ProPlus a instalaci aktualizací Windows 10 a zajistit, aby vaše prostředí bylo stále aktuální.

Napište nám


100

Klientů

30

Služeb

269

Projektů

16

Certifikátů

Naši klienti