Naše služby

Odbornost a inovace

Neustálé zvyšování technických i organizačních znalostí vnímáme jako nezbytnou podmínku. Naši pracovníci se Vám budou věnovat s maximální péčí a odborností.

Stabilita

Kvalitní a stabilní vztahy v naší firmě jsou základem k tomu, abychom byli schopni udržovat dobré vztahy s našimi zákazníky. Jen tak můžeme společně pracovat na tvorbě kvalitních a stabilních ICT služeb uživatelům.

Zkušenost

Z každého realizovaného projektu si odnášíme to, co nás a naše služby posune v našich dovednostech a znalostech. Všechny nabízené technologie a služby používáme a užíváme i my.

Efektivita

Nabízíme vhodné řešení, jež zajistí poskytování služeb v požadované kvalitě.

Microsoft

Jako certifikovaný partner Microsoftu vám můžeme nabídnout nejrobustnější cloudové řešení. Analyzujeme vaše potřeby a navrhneme vhodné řešení pro vaši firmu, úřad nebo školu. Vyhodnotíme současný stav vašeho IT a navrhneme vám řešení založené na Office 365. Ukážeme vám, jak jsou data uložená v cloudu zabezpečena. Navrhneme vám, jakou kombinaci služeb je pro vás nejvhodnější pořídit a můžeme vám připravit i zkušební verzi zdarma. Nastavíme pro vás vše potřebné, ať se jedná o řízení projektů, týmovou komunikaci nebo workflow. Záleží nám na tom, abyste byli s našimi službami spokojeni.
Pracujte odkudkoli

Microsoft 365 přináší do vašich oblíbených zařízení dobře známé, vždy aktuální aplikace. S vybranými plány můžete nainstalovat aplikace Office až na pět počítačů PC nebo Mac a pět tabletů (na iPady nebo zařízení s Windows nebo Androidem), a pokud některý z nich přestanete používat, instalaci můžete přenést. Díky mobilním aplikacím Office můžete zobrazovat a upravovat soubory na telefonech s Windows nebo Androidem i na iPhonu®.

Zvyšte svou produktivitu díky integrovaným inteligentním funkcím

Součástí aplikací Microsoftu 365 jsou inteligentní funkce, které vám ušetří čas a pomůžou dosáhnout lepších výsledků. Vytvářejte obsah pomocí integrované nápovědy, předkládejte spolehlivé návrhy a získávejte informace na základě analýzy dat. Ať si aktualizujete životopis, připravujete prezentaci nebo hodnotíte rozpočet, s našimi inteligentními službami, jako je Researcher a Editor ve Wordu, Designer v PowerPointu nebo Insight Services, budete tvořit jako profesionálové.

Získejte spolehlivou, profesionální ochranu před internetovými útoky

Každých 39 sekund někde dojde k hackerskému útoku. Potřebujete proto důvěryhodnou, dobře otestovanou ochranu pro svoje digitální prostředí. Kolekce technologií pro ochranu před internetovými útoky, která je součástí Microsoft 365, pomáhá chránit vaši firmu před spamem, malwarem, viry, útoky phishing, škodlivými odkazy a dalšími hrozbami a pomáhá vám získat o těchto hrozbách náležitý přehled.

Ochrana před pokročilými e-mailovými hrozbami

Rozšířená ochrana před internetovými útoky pro Office 365 (ATP) pomáhá chránit před neznámými rafinovanými útoky, které se skrývají v přílohách e-mailů a odkazech, a zajišťuje špičkovou ochranu před útoky nultého dne, ransomwarem a jinými druhy pokročilého malwaru. Propracované prostředí s možností vytváření sestav umožňuje prozkoumat, proč nástroj ATP něco označil jako hrozbu, a poskytuje zásadní přehled o uživatelích ve vaší organizaci, na které útoky míří.

Pracujte se soubory odkudkoli

OneDrive umožňuje přístup odkudkoli ke všem vašim souborům, bez problémů se integruje s Office a je předem nainstalovaný ve Windows. Vaše soubory se automaticky synchronizují se stolním počítačem, takže s nimi můžete pracovat offline. Přístup k souborům je možný z Windows, Macu nebo mobilních zařízení.

Sdílení uvnitř vaší organizace i mimo ni

Bez obav sdílejte soubory na OneDrivu, kde k nim ostatní získají bezproblémový a bezpečný přístup, uvnitř vaší organizace i mimo ni. Díky sledování historie všech aktivit u souborů mají všichni přehled o prováděných změnách. Na SharePointu můžete spravovat a sdílet soubory nebo složky – na týmových nebo intranetových webech a v celé organizaci.

Napište nám


100

Klientů

30

Služeb

269

Projektů

16

Certifikátů

Naši klienti