Proč používat cloud

Vysoká dostupnost

Garantovaná dostupnost 99,9% každý měsíc. Samozřejmostí je evidence výpadků a odstávek na zákaznickém portálu.

Předvídatelné náklady

Efektivní využití poskytovaných zařízení a optimalizované licencování přináší snížení nákladů na vlastnictví.

Profesionální podpora

Podporu poskytuje tým zkušených profesionálů. Pro programy podpory je poskytována telefonická podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Důraz na přínos uživatelům

Naši zákazníci nás naučili, že důležitý je funkcionalita aplikací pro uživatele, nikoli funkční systémy. Proto se soustředíme na zvýšení přínosu uživatelům.

Office 365

Office 365 je řešení pro všechny firmy, které chtějí využívat výhod nejnovějších Microsoft produktů a technologií bez nutnosti velkých počátečních investic. Je to hostovaná platforma, která v sobě zahrnuje nejmodernější technologie z dílny Microsoftu, dostupné online odkudkoliv.

Firemní infrastrukturu tak již není potřeba vybavovat drahým serverovým hardwarem, který navíc vyžaduje dohled a údržbu. Office 365 je provozována v několika navzájem zastupitelných datacentrech, díky čemuž Microsoft garantuje takzvanou třídevítkovou (99,9%) dostupnost služby. Samozřejmostí je vysoký stupeň bezpečnosti celého řešení a užitečná je rovněž technická podpora Microsoftu.

Důležitým aspektem je rovněž to, že Office 365 je již hotové řešení, které po krátké úvodní konfiguraci umožňuje okamžité použití a přístup odkudkoliv. Na stolním PC či notebooku lze využít přímé napojení z kancelářského balíku Microsoft Office, případně použít webový prohlížeč a k dokumentům přistupovat pomocí Office Web Apps. Majitelé chytrých telefonů s podporou technologie ActiveSync se mohou bez problémů připojit k poštovnímu serveru a pracovat s poštou, kalendářem a kontakty, šťastnější majitelé telefonů s OS Windows Phone 7 se přímo připojí i ke knihovně dokumentů SharePoint. Není tedy nutné složitě zprovozňovat a nastavovat vlastní infrastrukturu včetně firewallů, Office 365 vše zajistí za vás.
Prémiové aplikace Office a další možnosti

Vneste si do života ještě více kreativity a zajistěte si větší přehled a bezpečí. Aplikace Office si můžete nainstalovat na svoje oblíbená zařízení, včetně zařízení se systémem Windows, macOS, iOS a Android.

Dejte svým nápadům reálnou podobu

Psaní, navrhování a sdílení na různých zařízeních je teď jednodušší než kdykoli dřív. Inteligentní pomocné funkce získáte hned, jak je pro Word, Excel a PowerPoint vydáme, takže budete vždycky pracovat s nejnovější verzí.

Zorganizujte si čas

Teď můžete v jednom zobrazení spravovat více kalendářů a udržovat si přehled o pracovních schůzkách, výuce na dálku a času vyhrazeném pro rodinný život.

Chraňte to, co je důležité

Díky pokročilým funkcím zabezpečení získáte jistotu, že jsou vaše soubory v bezpečí.

Společně toho zvládnete více

Bez ohledu na to, jestli se jedná o školní projekt, akci na podporu prodeje, nebo práci na bulletinu, dokážete ve spolupráci s ostatními rychleji dovádět nápady a plány do cíle.

Buďte produktivnější, ať jste kdekoli

Propojte zaměstnance s lidmi, informacemi a obsahem, který potřebují, aby mohli produktivněji pracovat a efektivněji spolupracovat.

Obsahuje aplikace Office

E-mail a kalendáře

Chat, hovory a schůzky

Cloudové úložiště

Konec papírování

Proměňte způsob řízení firmy a zjednodušte pracovní postupy pomocí moderních nástrojů, které zefektivňují firemní procesy.

Minimalizujte nutnost práce s papírovými dokumenty

Efektivnější získávání informací

Zjednodušte opakující se činnosti

Funguje s aplikacemi, které už máte

Chraňte to nejdůležitější

Chraňte zaměstnance, data a informace o zákaznících pomocí zabezpečení na podnikové úrovni, kterému můžete důvěřovat.

Ochrana před kybernetickými hrozbami

Udržujte data zákazníků v bezpečí

Zabezpečte svá zařízení

Zjednodušená správa IT

Microsoft 365 je světový produktivní cloud

S Microsoftem 365, který je špičkou mezi řešeními pro cloudovou produktivitu, můžete svůj podnik posunout na ještě vyšší úroveň. Objevte výhody integrované cloudové platformy, která nabízí špičkové aplikace pro podporu produktivity, jako jsou Microsoft Teams, Word, Excel a PowerPoint, společně s inteligentními cloudovými službami a prvotřídním zabezpečením.

Osobní produktivita

Microsoft 365 můžete přizpůsobit svým jedinečným potřebám. Zjistěte, jak vám může pomáhat pracovat efektivněji a kreativněji, snadněji spolupracovat a vyhledávat potřebné informace, ať jste kdekoliv.

Produktivita organizace

Microsoft 365 je navržený s ohledem na potřeby podnikových zákazníků. Zjistěte, jak můžete díky němu podpořit potenciál zaměstnanců, zjednodušit správu IT a minimalizovat rizika v oblasti zabezpečení a dodržování předpisů.

Napište nám


100

Klientů

30

Služeb

269

Projektů

16

Certifikátů

Naši klienti