Naše služby

Odbornost a inovace

Neustálé zvyšování technických i organizačních znalostí vnímáme jako nezbytnou podmínku. Naši pracovníci se Vám budou věnovat s maximální péčí a odborností.

Stabilita

Kvalitní a stabilní vztahy v naší firmě jsou základem k tomu, abychom byli schopni udržovat dobré vztahy s našimi zákazníky. Jen tak můžeme společně pracovat na tvorbě kvalitních a stabilních ICT služeb uživatelům.

Zkušenost

Z každého realizovaného projektu si odnášíme to, co nás a naše služby posune v našich dovednostech a znalostech. Všechny nabízené technologie a služby používáme a užíváme i my.

Efektivita

Nabízíme vhodné řešení, jež zajistí poskytování služeb v požadované kvalitě.

VEEAM

I data uložená v cloudu jsou stále Vaše a odpovídáte za jejich ochranu.
Zde je několik důvodů, proč data v cloudu zálohovat:

- Neúmyslné smazání
- Selhání vnitřních bezpečnostních pravidel firmy
- Vnější napadení dat
- Právní a regulační požadavky
- Omezený čas, po který poskytovatel cloudu uchovává kopie dat

S produktem Veeam Backup pro Microsoft Office 365 můžete svá data zálohovat jak do dalších cloudových úložišť, tak onsite.
Data aplikací Office 365 Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pro firmy a Microsoft Teams zálohujte každý týden, každý den nebo i každých pět minut v nativním formátu společnosti Microsoft — archivní databázi založené na nástroji Extensible Storage Engine.
V případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme s analýzou Vašich potřeb, navrhneme řešení a pomůžeme s implementací produktu.

Modernizace zálohování

Dnešní firmy fungují v digitální ekonomice, a když zaměstnanci nebo zákazníci ztratí přístup k datům nebo aplikacím, které očekávají, poškodí to značku, produktivitu vašich zaměstnanců a finanční výsledky. Fragmentovaná tradiční řešení pro zálohování vedou k vysokým provozním nákladům, ke správě vyžadují konkrétní odborné znalosti a poskytují horší služby obnovy. To není to, co v dnešní firmě s nepřetržitým provozem chcete. Modernizujte zálohování a chraňte své prostředky pomocí uceleného řešení ochrany dat společnosti Veeam.

Akcelerace hybridního cloudu

Ať stojíte teprve na začátku, nebo už máte s hybridním cloudem dlouhé zkušenosti, víte, že se může jednat o výkonné rozšíření strategie datového centra a aplikací. Náklady a riziko spojené s migrací, ochranou, ukládáním, a dokonce konzistentním využíváním licencí mezi různými cloudy mohou narůstat, když nemáte to správné řešení. Přístup ke správě dat v cloudu společnosti Veeam zajišťuje přenosnost, ochranu a obnovu úloh mezi všemi cloudy a platformami a jeho součástí jsou intuitivní postupy, jak nejlépe ukládat a archivovat chráněná data pomocí možností škálování, které cloud nabízí.

Zabezpečení dat a soulad s předpisy

Počet regulací, kterým jste vystaveni, se neustále mění a náklady na soulad s předpisy se každý rok zvyšují. Každý den pracujete s citlivými údaji a musíte zajistit poskytování služeb, aniž byste tyto údaje vystavili riziku. Příliš mnoho firem spoléhá na ruční procesy s využitím starších nebo ad hoc cloudových systémů, duplikaci dat a replikaci drahocenných prostředků bez dostatečné auditní stopy. Jedinečný přístup ke správě dat v cloudu společnosti Veeam pomáhá organizacím ve vybudování pevných základů zálohování a inteligentní obnovy za účelem zajištění efektivity u všech požadavků na správu a zabezpečení.

Napište nám


100

Klientů

77

Služeb

69

Projektů

16

Certifikátů

Naši klienti