FAQ

Často kladené dotazy

Hosting je velmi zjednodušeně řečeno poskytování čehosi a ve vztahu zákazník / poskytovatel jde o pronajímání. Slovník anglicko-český uvádí pod heslem „host“ překlad - hostitel, pořadatel, pořádat nebo hostit. A možná právě příbuznost, jak zvuková tak obsahová, s českým host / hostit způsobil takovou oblibu tohoto termínu. V případě IT jde především o poskytování určitých prostředků, jako jsou prostor v serverroomu, prostor v racku, výkon serveru, kapacita na diskovém úložišti nebo celý server.

V dnešním celosvětově konkurenčním prostředí potřebují společnosti všech velikostí technologii, která nabízí pružnost a účelnost vynakládání prostředků pro zvýšení hodnoty organizace. Těchto cílů umožňují dosáhnout cloudové služby. Poskytují uživatelům kancelářské nástroje se všemi potřebnými funkcemi, které umožňují zbavit se břemene správy a údržby firemních systémů – uvolňují kapacitu IT oddělení a společnosti se mohou zaměřovat na projekty, kterými mohou dosáhnout skutečně konkurenceschopné pozice.

Nabídka služeb Office 365 vám umožňuje pracovat s e-mailem, dokumenty a daty prakticky odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení – ve známém prostředí v počítači, telefonu i prohlížečích. Předpokladem je tedy používání vhodného zařízení, připojení k Internetu a podporované verze prohlížečů Internet Explorer, Firefox nebo Safari. Přístup z mobilních zařízení vyžaduje podporu připojení Wi-Fi a závisí na dostupnosti sítě. Některé mobilní funkce vyžadují systém Office Mobile 2010, který je součástí některých telefonů Windows Phone a Nokia. Systém Office Mobile 2010 není součástí aplikací ani sad systému Office 2010, ani webových aplikací Office Web Apps. Funkce webových aplikací Office Web Apps, systému Office Mobile 2010 a systému Office 2010 se liší.

Počínaje aktivací zkušební verze mají účastníci 30 dnů na rozhodnutí, zda budou služby dále využívat jako placené. Rozhodnete-li se nepokračovat formou placené nabídky, váš zkušební účet bude ukončen.

Kontaktujte nás